נמצאו 16 סרטים המתחילים באות "ק".
קאפו בירושלים
1948-1950. רופא מוורשה שהיה ראש בלוק באושוויץ מגיע עם אשתו לירושלים כדי להתחיל בחיים חדשים. רבים מאלה שהיו נתונים למרותו מאשימים אותו שהתעלל בהם כדי לרצות את אדוניו הנאצים. בסדרה של וידויים, בשפה קולנועית מינימליסטית, חושפים הניצולים את קורות הישרדותם ואת מאבקם על אנושיותם בגיא הצלמוות, כמו גם את חש...

קרא עוד >>
קפה נגלר
הבמאית יוצאת למסע בעקבות הסיפור האמיתי מאחורי "קפה נגלר" המפורסם, בית קפה שהוקם ונוהל על ידי משפחתה בראשית המאה העשרים בברלין ונאלצת לגשר על הפער שבין הזיכרון המשפחתי לאמת ההיסטורית

קרא עוד >>
קרוב לבית
משה ואבי, הם נרקומנים לשעבר. לפני שבע שנים הם נגמלו והתהליך השיקומי שהם עוברים מתמשך עד היום, כשהם חולקים את אותו החדר בבית ההורים במיטות נעוריהם.
ההורים שלהם לא וויתרו על החלום לראות את משה ואבי משוקמים. למשה ואבי השיקום נראה עוד רחוק והשניים תקועים בתוך מציאות קשת יום, נתונים לחסדי ההורים ובמקביל...


קרא עוד >>
קחו אותנו לעבדים
הסרט עוסק ביחס משפחת הבמאי, עולים מצרפת, אל השואה ואל מלחמת עולם השנייה כאשר היגרו מאלג'יר לצרפת. כמו כן, חוזר הבמאי אל מחוזות ילדותו, עת למד בישיבה בבני ברק כשהיה בן 13.

קרא עוד >>
קאפונקה
בשנת השמיטה הקרובה שמוליק מחליט לעקוף את תכתיבי הרבנות ולמכור את השדה לצ'אנגרונג, העובד התאילנדי הוותיק שלו.
בטוח שעשה את המהלך המבריק של חייו, שמוליק מתעורר למחרת למציאות חדשה שמטלטלת את עולמו וגורמת לו לעשות הכל כדי להחזיר את המצב לקדמותו


קרא עוד >>
קוביה הונגרית
למלחין אנדרה היידו, חתן פרס ישראל למוסיקה, פנים רבות ומגוונות ואישיות חידתית ומתעתעת. הוא איש אקדמיה ואיש משפחה דתי מחד, ויוצר אוונגרדי נועז וחסר פשרות מאידך המצליח לברוח בדרכו החריפה מכל סטריאוטיפ ומשתמש בסתירות השונות המקיפות אותו כמנוע לצמיחה וכמקור להשראה וליצירה.
הוא נשוי לרות, גיורת ממוצא קתול...


קרא עוד >>
קומי
ערב תשעה באב. לאסנת (8), ילדה עם דמיון מפותח, אין מי שיסביר בשפתה לאן נעלם התינוק שאמה הפילה. מכאן ועד לפחד שאמה תבשל ותאכל (גם) אותה – הדרך קצרה.

קרא עוד >>
קלאב מד
סבתא איווט מתנדבת עם קבוצה של פנסיונרים צרפתים לצה"ל בכדי להכין את הצבא לקראת המלחמה הבאה ולהציל את עם ישראל מחורבן בית שלישי. למעשה מדובר בחופשה חלומית של סבים וסבתות שמתחפשים, לשבוע ימים, לחיילים. הם לא מפסיקים לצחוק, לשיר ולרקוד בניסיון לפרוץ את מעגל הבדידות ובחיפוש אחר אהבה.

קרא עוד >>
קולות מהבודקה
פוגשים אותם בכל מקום - צבא שומרים המונה עשרות אלפים רובם ממוצא רוסי.

הם עלו לישראל בגיל מתקדם, בשביל לשרוד מצאו עצמם שומרים. אינטלקטואלים שהתפרנסו בעברם ממקצועות חופשיים.

אנחנו נותנים במה לשומרים שלא ויתרו שמצאו דרך להמשיך וליצור. העשייה היצירתית הזו היא התו האופטימי בגורלם ה-כמעט טרגי של האנשים האלה.


קרא עוד >>
קפה
אחד-עשר במאים, ישראלים ופלסטינים, יצאו ליצור סרט קצר, עלילתי או דוקומנטרי, אשר הקפה משמש בו השראה. הקפה לוקח חלק בזהות התרבותית ובמציאות החברתית שלנו. הקפה מחבר בין אנשים באשר הם. כל אחד מהסרטים מעניק נקודת מבט אישית ואמיצה על המציאות בה אנו חיים.

במהלך הפקת הסרטים, לקחו הבמאים חלק במפגשים משותפים...


קרא עוד >>